+371 23 999 699   info@energoserviss.lv

Problēmas par kurām runā retāk

Nenoliedzami energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi ir ilgtspējīgs ieguldījums nākotnē. Ir vairāki galvenie ieguvumi no daudzdzīvokļu mājas siltināšanas:

  • mājas fasādes sakopšana;
  • finansiāls ietaupījums;
  • vieglākas izīrēšanas un pārdošanas iespējas;
  • dzīvesvietas mikroklimata uzlabošanās. 

Bet tie nebūt nav visi iemesli, lai izvēlētos par labu energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbiem. Nesiltinātiem namiem ir vairākas problēmas par kurām runā retāk, vai nerunā vispār. 

Problēma – risinājums siltinot

Zemāk redzamas problēmas par kurām runā retāk, to iemeslus un risinājumus, kurus var īstenot izvēloties nama siltināšanu. 

ProblēmaRisinājums
Dzīvoklī ziemas periodā ir pārāk auksts, bet vasarā – ļoti karsts.Apkures sistēmas renovācija, kas sevī ietver cauruļu nomaiņu, siltummezglu rekonstrukciju un siltumpadeves ventiļu regulēšanas uzstādīšanu.
Bojāta kanalizācijas sistēma, noplūdes pagrabāsmakas veidošanās un pamatubojāšanās. Kanalizācijas cauruļu nomaiņa.
Liels mājas koplietošanas ūdenspatēriņšŪdensapgādes sistēmu renovēšana, veco cauruļu nomaiņa uz jaunām. 
Lietus ūdeņi bojā ēkas konstruktīvoselementus, līdz ar to ēkas tehniskais stāvoklis tuvojas avārijas stāvoklim.Nama renovācijas laikā lietus ūdens savākšanas un noteksistēmas nomaiņa.
Bīstami ekspluatējamas korodējušās balkona konstrukcijas, tai skaitā margas.Balkona konstrukciju pārmetināšana un margu nomaiņa uz jaunām.
Ugunsnedrošs pagrabs.Pagraba tīrīšana, patvaļīgas izbūves demontēšanas darbi. Ugunsizturīgu un slēdzamu mantu nodalījumu izbūve katram dzīvokļa īpašniekam. Slēdzamas pagraba durvis patvaļīgai iekļūšanai. 
Logu vēja caurlaidība, neiespējama pilnvērtīga logu aizvēršana.Veco logu demontāža un energoefektīvu PVC logu montāža.
Daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpāsnepatīkams aromāts, un degradēta vide, kurā ir nepatīkami uzturēties. Veco ūdens un kanalizācijas cauruļu nomaiņa uz jaunām. Kāpņu telpas remonts, logu nomaiņa uz energoefektīviem PVC logiem, kuri dod iespēju kāpņu telpas vēdināt visos stāvos. 
Kāpņu telpās un uz jumta neskaidras izcelsmes komunikācijas vadi, kas iespējams pieslēgtas pie mājas koplietošanas elektrotīkliem un rada zaudējumus iedzīvotājiem. Ēkas atjaunošanas laikā marķēt vadus, kuri darbojas un likvidēt tos, kas pieslēgti bez iedzīvotāju atļaujas un neatbilst viņu interesēm. 

Mēs piedāvājam tās risināt! 

Ja jūsu māja vēl nav pat izvērtējusi renovācijas iespējas, un tam par iemeslu ir atsevišķu iedzīvotāju skepse, esošā apsaimniekotāja pieredzes vai motivācijas trūkums uzņemties projektu vadību, tad negaidi uz pārmaiņām – radi tās!

Energoserviss_SIA_parvaldisana_energoefektivitate_uzturet-ietaupit_13
Uzņēmums

©2023 SIA “Energoserviss”. Visas tiesības aizsargātas! Mājaslapu izstrāde