+371 23 999 699   info@energoserviss.lv

Īpašumu pārvaldīšana

Mūsu speciālisti ar bagātu darba pieredzi un izglītību nodrošina regulāru ikdienas uzturēšanu un ilgtermiņa apsaimniekošanu, kā arī citus ar īpašumu uzturēšanu saistītus darbus.

- uzticot mums savu īpašumu

Jūs iegūsiet

Personīgais

Pārvaldnieks

Telpu un teritorijas

Uzkopšana

Avārijas dienests

24/7

Juridiskais

Atbalsts

Klientu

Portāls

Iespējami arī citi

Papildpakalpojumi

Instruments Jūsu interesēm!

Energoserviss ir instruments ar kā palīdzību tiek realizētas Jūsu intereses. Pirms sadarbības uzsākšanas vienmēr izstrādājam vidēja termiņa apsaimniekošana programmu, kas ir vērsta uz nekustamā īpašuma saglabāšanu un tā vērtības pieaugumu, sniedzot priekšlikumus un pasākumu plānu dzīvokļu īpašniekiem.

Mēs pārvaldam uzticētos nekustamos īpašumus tā, lai nodrošinātu ne tikai to fizisku saglabāšanu, bet arī vairotu to vērtības pieaugumu.

Laiks pārmaiņām?

Laiks pārmaiņām?

Mēs pārvaldam uzticētos nekustamos īpašumus tā, lai nodrošinātu ne tikai to fizisku saglabāšanu, bet arī vairotu to vērtības pieaugumu.

Klientu pieredze

Esam apmierināti ar pārvaldnieka Energoserviss veiktajām pārvaldīšanas darbībām. Noteikti lielākais ieguvums ir iespēja turpināt energoefektivitātes paaugstināšanas projekta realizāciju sadarbībā ar Energoserviss kvalificētajiem speciālistiem.

Jevgēņijs Mitrofanovs
Biedrības “Zilupes Renovation” valdes loceklis | Zilupes 14, Rīga

Energoserviss operatīvi risina ikdienas jautājumus. Pirms tam mums bija jāraksta iesniegums un jāgaida vairākas nedēļas, kamēr iepriekšējais pārvaldnieks šo jautājumus varbūt atrisina. Energoserviss speciālisti nodrošina infomatīvo atbalstu un iesaistās mājas atjaunošanas jautājumu risināšanā un līdzfinansējuma piesaistē ALTUM programmā.

Līga Lazda
Biedrības “Maskavas 237” valdes priekšsēdētāja | Maskavas 237, Rīga