+371 23 999 699   info@energoserviss.lv

Mēs palīdzam atjaunot mājas

Mēs palīdzam māju iedzīvotājiem atjaunot savas mājas, sākot no kaimiņu saliedēšanas, līdz pilna cikla projekta vadībai.

- Kā mēs palīdzam iedzīvotājiem

Atjaunot mājas

Vadam

Kopsapulces

Sagatavojam tehnisko

Dokumentāciju

Piesaistam

Finansējumu

Organizējam

Pretendentu atlasi

Procesu

Nepārtrauktu kontroli

Pilna cikla

Projekta vadību

Klientu pieredze

Esam apmierināti ar pārvaldnieka Energoserviss veiktajām pārvaldīšanas darbībām. Noteikti lielākais ieguvums ir iespēja turpināt energoefektivitātes paaugstināšanas projekta realizāciju sadarbībā ar Energoserviss kvalificētajiem speciālistiem.

Jevgēņijs Mitrofanovs
Biedrības “Zilupes Renovation” valdes loceklis | Zilupes 14, Rīga

Energoserviss operatīvi risina ikdienas jautājumus. Pirms tam mums bija jāraksta iesniegums un jāgaida vairākas nedēļas, kamēr iepriekšējais pārvaldnieks šo jautājumus varbūt atrisina. Energoserviss speciālisti nodrošina infomatīvo atbalstu un iesaistās mājas atjaunošanas jautājumu risināšanā un līdzfinansējuma piesaistē ALTUM programmā.

Līga Lazda
Biedrības “Maskavas 237” valdes priekšsēdētāja | Maskavas 237, Rīga

Šodienas energoresursu izmaksu pieauguma apstākļos, daudzdzīvokļu māju siltināšana ir vienīgais risinājums, kā ierobežot pieaugošās apkures izdevumus.

Renovācija dod iespēju saglabāt pagājušā gadsimta 50.-80. gadu mājas, kuru ekspluatācijas termiņš tuvojas beigām, un nodrošina, ka tās varēs kalpot vēl daudzus gadu desmitus.

5

Veiksmīgi realizētu projektu

Ja plānojat veikt savas daudzdzīvokļu mājas renovāciju, vai jums ir radušies jautājumi par procesu – droši sazinies ar mums!